Bank Spółdzielczy

Pana Jezusa

w Popowie - Ignacewie

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania 4.04.2021

• Zmartwychwstały Pan daje nam nadzieję i odwagę oraz wyzwolenie od lęku. Jezus żyje i kroczy razem z nami ukazując nam sens naszej drogi życiowej. Zmartwychwstając nie odczarował ziemi, ale ją zmienił, dając tym samym moc i perspektywę zmian dla serc ludzkich.  Wszystkim Wam Drodzy Parafianie pragnę życzyć aby Zmartwychwstały Chrystus wypełniał Wasze codzienne życie. Niech wszczepia w Wasze serca nadzieję, która podtrzyma Was i drugiego człowieka w chwilach problemów i trudu, niech obdarzy Was miłością, bo „ona wszystko przetrzyma” i „nigdy nie ustaje”.  Niech Pan obdarza Was swoimi łaskami, wciąż otwierając serca na Boga i drugiego człowieka oraz darzy Was wszystkich swoim błogosławieństwem i zdrowiem. Wszystkiego, co Boże, wartościowe i piękne, na ten wyjątkowy czas.

• Dziękuję Wszystkim, którzy mimo tego niełatwego czasu przyczynili się do godnego przeżycia tych ważnych dla nas dni. Dziękuję Paniom Rentom za przygotowanie Grobu Pańskiego, dziękuję wszystkim tym, którzy zakupili kwiaty czy tez złożyli na nie ofiary. Dziękuje grupie sprzątającej za czystość naszej świątyni. Dziękuje naszym organistom - Pani Reni i Łukaszowi za ich obecność i towarzyszenie naszym modlitwom poprzez grę i śpiew. Dziękuję obecnym lektorom, ministrantom za udział w liturgii.

• W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Bożego MIłosierdzia.O godz. 15.00 w naszym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu, wraz z Koronką i Nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

• W zakrystii można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Popowie Ignacewie